Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Koclin – Oferty sprzedaży i najmu domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 725 m²

Okazja! Sprzedam komfortowy dom w cichej , spokojnej miejscowości na pięknej widokowej działce w Koclinie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł90 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Koclin na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Niezdara

Niezdara(Koclin + 23 km)

1 079 000 zł186 m² 5 801,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro Na sprzedaż dom o powierzchni 186m 2 w spokojnej okolicy z widokiem na jezioro w Świerklańcu. Parter: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przybynów

Przybynów(Koclin + 11 km)

414 500 zł74 m² 5 601,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam klimatyczny dom na uroczej działce w Przybynowie na Jurze Krakowsko- częstochowskiej. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 74 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pułaskiego

Myszków(Koclin + 5 km)

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam, dom dwurodzinny, 200 m2, solary, bajeczna okolica, myszków, siewierz. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Zawiercie(Koclin + 15 km)

1 698 000 zł500 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż kamienica w samym centrum Zawiercia, o powierzchni użytkowej 500 m2, działka o powierzchni 617 m2, sprzedam, 1 698 000 zł. Wyjątkowa nieruchomość dla potencjalnego inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Strzyżowice(Koclin + 24 km)

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w Strzyżowicach w gminie Psary -może być wykorzystany inwestycyjnie np pod wynajem -działka częściowo jest usługowa, więc można prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Myszków(Koclin + 5 km)

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom w Myszkowie - stwórz swoją wymarzoną przestrzeń. Prezentujemy ofertę sprzedaży solidnego, wolnostojącego domu o powierzchni 120 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowa Wieś(Koclin + 18 km)

3 978 185 zł25 736 m² 154,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 736 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką inwestycyjną oraz budowlaną , która dzieli się na : Działka inwestycyjna, możliwość budowy hali, parkingu : 21101 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Koziegłówki

Koziegłówki(Koclin + 5 km)

1 350 000 zł242 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Szukasz domu, który daje realną przestrzeń do życia - bez kompromisów? Ta nieruchomość w Koziegłówkach to idealne połączenie nowoczesnego budownictwa, funkcjonalnego układu i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Myszków

Myszków(Koclin + 5 km)

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok 100 m2 w Myszkowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek, ul. Pielgrzymów

Kiełkowice(Koclin + 25 km)

1 498 000 zł268 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Klimat dworku w nowoczesnym wydaniu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd idealna dla osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Koclin,śląskie

599 000 zł132 m² 4 537,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 802 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom w spokojnej i malowniczej miejscowości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z dużą zagospodarowaną i ogrodzoną działką (4802.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij